111 відгуків
0 (800) 33-92-58
+380 (67) 841-95-59
IT-COMP - Інтернет магазин компьютерної техніки бу из Європи та США

Умови доставки та оплати

Доставка здійснюється тільки по передоплаті.

Способи доставки

  • Нова Пошта- Доставка по Україні здійснюється в будь-який населений пункт з допомогою кур'єрської служби компанії Нова Пошта. - Доставка здійснюється на адресу одержувача або на склад кур'єрської служби. - Попередню вартість доставки по Україні можна дізнатися на сайті Нової пошти. - Термін доставки замовлення по Україні 1-5 робочих днів в залежності від населеного пункту - Остаточні терміни доставки в Ваше місто обговорюються з менеджером додатково - Накладений платіж від 500 грн здійснюється без передоплати. - Накладений платіж для замовлення до 500 грн можливий за умови оплати на картку 100% суми замовлення. Робиться це для того,щоб клієнт серйозно ставився до товару і вчасно його забирав. В іншому випадку товар за рахунок клієнта відправляється назад і передоплата не повертається.

Способи оплати

  • Післяплата- Доставка по Україні здійснюється в будь-який населений пункт з допомогою кур'єрської служби компанії Нова Пошта. - Доставка здійснюється на адресу одержувача або на склад кур'єрської служби. - Попередню вартість доставки по Україні можна дізнатися на сайті Нової пошти. - Термін доставки замовлення по Україні 1-5 робочих днів в залежності від населеного пункту - Остаточні терміни доставки в Ваше місто обговорюються з менеджером додатково - Накладений платіж від 500 грн здійснюється без передоплати. - Накладений платіж для замовлення до 500 грн можливий за умови оплати на картку 100% суми замовлення. Робиться це для того,щоб клієнт серйозно ставився до товару і вчасно його забирав. В іншому випадку товар за рахунок клієнта відправляється назад і передоплата не повертається.

Гарантія:

При покупке товара в нашем магазине, предоставляется гарантия на все товары 3 месяца. Есть возможность приобретения расширенной гарантии магазина на 12 месяцев (+15% стоимости товара).

Подтверждением гарантийных обязательств служит счет-заказ продавца.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner